Čiernobiele fototapety

Hľadáte vhodnú tapetu pre váš interiér? V našom obchode nájdete rôznorodé motívy v jedinečnom farebnom vyhotovení! Alebo vás zaujímajú klasickejšie, decentnejšie odtiene? Nechajte sa inšpirovať našou kolekciou čiernobielych fototapiet, vďaka ktorým s trochou času a kreativity vytvoríte vo svojej izbe útulnú, elegantnú a romantickú atmosféru.

Čiernobiele fototapety
Kolor
Styl
Francúzsky
Eklektický
Vidiecky
Moderné
Minimalistický
Japonský
Koloniálny
Barokový
Priemyselný
Orientálne
zobraziť všetky
Viktoriánsky
Klasika
Angličtina
Abstrakt
Škandinávsky
Rustikálny
Etnický
Súčasné
Provensálsky
Čiernobiele [výsledky: 316]
Čiernobiele fototapety

Klasická kombinácia čiernej a bielej

Čierna a biela sú nadčasovou kombináciou. Tieto dve kontrastné farby poskytujú interiérom hĺbku, vizuálne menia ich proporcie, vyzdvihujú tvary a zdôrazňujú to, čo je vo výzdobe miestnosti najdôležitejšie. Naše čiernobiele tapety prinesú do interiéru zaujímavé vzory a budú vynikajúcim neutrálnym pozadím pre rôzne druhy nábytku a doplnkov. Dodajú eleganciu a šik každému priestoru. Čierna a biela sú skutočne štýlovou kombináciou farieb. Čiernobiele fototapety sa perfektne hodia do priestorov zdobených v akomkoľvek štýle. Tento dekoratívny prvok výborne zdôrazní jedinečnosť akéhokoľvek zariadenia. Motív určite osloví každého, kto hľadá niečo originálne a skromné v klasických farbách.

Nadčasová kolekcia čiernobielych tapiet

Toto nádherné duo bude skvelou voľbou pre tých, ktorí majú radi minimalistické a škandinávske zariadenie, ale osloví aj tých, ktorí chcú do svojich priestor vniesť nádych štýlu glamour. Naše čiernobiele tapety sa osvedčia najmä v obývačke, spálni, kuchyni, jedálni, ale budú skvelý doplnkom aj v detskej izbe. V kombinácii s elegantnými doplnkami dodajú miestnosti štýlový a zaujímavý vzhľad. Takýto čiernobiely vzor naozaj urobí veľký dojem na hostí a členov domácnosti.