Fototapety – obloha

Neobmedzujte sa len na steny a hranice. Rozšírte svoj priestor tapetou so svetlomodrou oblohou. Osviežujúca a povzbudzujúca fototapeta s oblohou otvára izbu a poskytuje ilúziu väčšieho priestoru. Vyberajte s rozvahou – tmavé odtiene pre získanie náladu evokujúcej miestnosti alebo azúrovo modrej a bielej pre podporu pocitu pokoja a ticha.

Fototapety – obloha
Kolor
Styl
Abstrakt
Klasika
Provensálsky
Súčasné
Viktoriánsky
Koloniálny
Škandinávsky
Rustikálny
Francúzsky
Minimalistický
zobraziť všetky
Priemyselný
Barokový
Vidiecky
Moderné
Eklektický
Obloha [výsledky: 65]
Fototapety – obloha

Zväčšite svoju miestnosť pomocou fototapety s motívom oblohy

Prineste domov niektoré z najúžasnejších výhľadov na svete vďaka úžasnej tapete s motívom oblohy. Ľahnite si na pšeničné polia a pozerajte sa na letnú oblohu. Spite pod hviezdnou oblohou a počítajte hviezdy alebo sa plavte po pokojnom mori a sledujte bohatý a rubínový západ slnka. Existuje veľa možností a rozsahov, ak ide o naše inšpiratívne tapety s motívom oblohy. Ponúkame upokojujúcu oblohu, ktorá je ideálna pre vnesenie pokoja do spálne. Alebo odvážne a bohato tlmenú oblohu, ktorá do vašej obývačky pridá charakter a farbu. Modrá a svetlá, slnečná obloha na rozjasnenie malej kúpeľne alebo kŕdeľ husí lietajúcich po hmlistej, fialovej oblohe v kuchyni.

Jednoduché a ľahko aplikovateľné samolepiace nástenné tapety

Tiež pokojná modrá obloha s ľahkými bielymi mrakmi, ktoré vypadajú ako ovečky a ideálne zapadne do atmosféry detskej izby. Obloha je hranica, pokiaľ ide o našu širokú škálu tapiet s oblohou! Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!