Geometrické fototapety

Ak chcete sledovať súčasné trendy, mali by ste zamieriť všetku pozornosť na geometrické tapety. Takéto zaujímavé motívy by u vás doma nemali chýbať. Plné jedinečných tvarov a uspokojujúcej symetrie vdýchnu vzory vašej izbe nádherný a originálny charakter. V našej kolekcii geometrických tapiet nájdete všetko, čo potrebujete – od štvorcov a trojuholníkov po kosoštvorce, šesťuholníky alebo neurčité tvary

Geometrické fototapety
Kolor
Styl
Klasika
Barokový
Francúzsky
Abstrakt
Eklektický
Angličtina
Škandinávsky
Súčasné
Rustikálny
Moderné
zobraziť všetky
Japonský
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Vidiecky
Minimalistický
Geometrické [výsledky: 642]
Geometrické fototapety

Tapety s geometrickým motívom

Dekoratívne prvky s geometrickými vzormi nemôžu chýbať v moderných a klasických interiéroch. To je základ, na ktorom je založená väčšina interiérových štýlov. Geometrické tapety prekvapia a inšpirujú k mnohým zaujímavým výzvam vo svojom vlastnom priestore. Tieto zaujímavé dekorácie budú skvele vyzerať na každej stene bez ohľadu na výzdobu.

 

Ako vizuálne zväčšiť priestor?

Vďaka svojmu dizajnu a farbám opticky zväčšujú priestor, čo dokonale ovplyvňuje estetiku miestnosti. Zvoľte vzory, ktoré kombinujú a vyvažujú usporiadanie celého priestoru. Nezabudnite zároveň zvoliť správnu paletu farieb tak, aby bol celok dobre vzájomne zladený. Vytvorte štýlovú a elegantnú atmosféru vo vašom dome s našimi geometrickými tapetami. Použite ich vo svojom dome a viac ako jedna miestnosť získa výrazný vzhľad.