Fototapety – kachličky

Dosiahnite autenticky vyzerajúci efekt kachličiek v akejkoľvek miestnosti s našou ponukou tapiet, ktoré vyzerajú ako keramické dlaždice. Na výber je veľa farieb, textúr a tapety vzorov tapiet, ktoré vám pomôžu navrhnúť váš vysnívaný interiér, či už je zariadený vo vidieckom, anglickom štýle alebo možno v štýle boho?

Fototapety – kachličky
Kolor
Styl
Minimalistický
Angličtina
Klasika
Súčasné
Priemyselný
Škandinávsky
Moderné
Abstrakt
Etnický
Koloniálny
zobraziť všetky
Rustikálny
Orientálne
Eklektický
Kachličky [výsledky: 44]
Fototapety – kachličky

Fototapeta namiesto kachličiek

Stačí prispôsobiť tapetu nábytku a zariadeniu, a tak ľahko osviežiť dom. Naše vzory obkladov sú ideálnou alternatívou k tapetám v kuchyni alebo kúpeľni. Vďaka realistickým textúram pridá tapeta s kachličkovými efektom hĺbku vašim stenám, a to úplne rovnako ako v skutočnosti. Tieto chytré dizajny sú ideálne pre rýchlu obnovu interiéru bez zbytočného neporiadku. Pridajte iskru vášmu interiéru a použite k tomu tapetu so zlatými ozdobami. Tóny odrazeného svetla vrhajú nezvyčajné odlesky a dodajú moderný nádych každej miestnosti, ideálne pre kombináciu so zamatovým a mäkkým nábytkom. Zložitejšie vzory kachličiek nájdete v tapetách inšpirovaných marockou kultúrou s mozaikou, ktorá je veľmi vhodná do umeleckých bytov alebo bytov v štýle boho. V kombinácii s bohatými farbami poskytuje dizajn krásne centrálne miesto, ktoré môžu obdivovať hostia.

Klasické vzory kachličiek na fototapetách

Môžete si tiež vybrať tapetu, ktorá naruší raj každého perfekcionistu, a to výberom patchworkovej tapety so zmiešanou kresbou. Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!