Fototapety – bodky

Bodky, kolieska, očká, obvody, škvrny, ovály – to všetko a ešte oveľa viac! Ktoré bodky si vyberiete pre seba? Bodkované tapety môžu spôsobiť skutočný rozruch, iba ak im to dovolíte. Určite spestria, rozveselia a vnesú do miestnosti priateľskejší a útulnejší pocit. Môžu prekvapiť, vzbudiť záujem klientov a unášať bláznivým dizajnom.

Fototapety – bodky
Kolor
Styl
Japonský
Moderné
Rustikálny
Orientálne
Abstrakt
Francúzsky
Súčasné
Koloniálny
Priemyselný
Eklektický
zobraziť všetky
Etnický
Vidiecky
Angličtina
Klasika
Škandinávsky
Minimalistický
Bodky [výsledky: 204]
Fototapety – bodky

Originálne bodkované vzory budú fungovať takmer v každom interiéri

Bodky získali popularitu v posledných niekoľkých rokoch. Tapety s malými bodkami často spájame s dekoráciou stien detských izieb alebo herní a škôlok, ale môžu byť tiež skvelým doplnkom obývačky či spálne pre dospelých, ak budú vybrané uvážlivo a štylizované pomocou rafinovaného a vkusného nábytku a doplnkov. Menej zrejmé bodkované vzory pripomínajúce hviezdnu oblohu alebo galaxiu sa na druhej strane osvedčia ako fantastické alebo intenzívne zdôraznenie obývacej izby. Ale etnické vzory a mandaly obsahujúce bodky sú veľmi vhodné do bytov v štýle boho. No teda! Bodky perfektne zapadajú do akéhokoľvek štýlu: moderného, minimalistického, škandinávskeho a dokonca aj provensálskeho. Stačí ich len obratne zladiť so zvyškom priestoru!

Bodkované fototapety sú vyrobené v dvoch technológiách.

Preto po nich neváhajte siahnuť! Každá z týchto tapiet je iná, aj keď každá je bodkovaná.
Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Tak neváhajte a objednajte si ešte dnes výnimočnú tapetu, ktorá zaujme všetkých vašich priateľov!