Botanické fototapety

Rastlinný svet je nekompromisným útočiskom pokoja a prekvapivých foriem. Fascinovaní ich množstvom sme sa rozhodli vytvoriť mimoriadnu sériu tapiet a fototapiet, ktoré odrážajú ich krásu a naplnia každú miestnosť svojou nádherou, priťahujú zrak a uchváti každého. Ponorte sa do ich neobyčajného sveta.

Botanické fototapety
Kolor
Styl
Barokový
Etnický
Angličtina
Viktoriánsky
Koloniálny
Moderné
Škandinávsky
Vidiecky
Súčasné
Provensálsky
zobraziť všetky
Klasika
Francúzsky
Abstrakt
Japonský
Minimalistický
Orientálne
Eklektický
Priemyselný
Rustikálny
Botanické [výsledky: 257]
Botanické fototapety

Nástenné dekorácie s okúzľujúcimi botanickými motívmi

Botanická tapeta predstavuje širokú škálu farieb, textúr a vrstiev, ktoré vytvárajú ohromujúce znázornenie okvetných lístkov alebo kôry stromu. S týmito fototapetami s kvetinovým motívom budete môcť preskúmať botanický svet v novom svetle, a to pridaním farby, svetlosti a života akejkoľvek miestnosti vo vašom dome alebo kancelárii. Kolekcia je kombináciou ohromujúcich fotografií a kreatívnych umeleckých diel prezentovaných pre prehliadanie v podobe botanických fototapiet. Tieto nástenné maľby budú ideálnym doplnkom priestorov, kde chcete pridať krásu, vizuálny záujem a farbu pomocou vkusného a neutrálneho objektu. Fototapety s kvetinami, okvetnými lístkami a listami otvárajú a osviežujú každý priestor.

Vneste do interiéru kúsok prírody

Nemožno nebyť ohromený textúrami, farbami a vzormi nájdenými na okvetných lístkoch kvetín a ďalších botanických prvkoch. Stupeň detailnosti a subtílnosti v prírode zostávajú bezkonkurenčné. Naše fototapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Naše botanické fototapety môžete použiť na originálnom a inovatívnym samolepiacim plátne, ktoré sme pomenovali technológiou MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše fototapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť.