Fototapety – palmy

Pridajte do svojho domova nádych trópov s obrovským výberom vzorov tropických tapiet a džungle. Sú tu zostavy vo svetlých farbách, ako sú ružová, zelená a modrá. Nájdite si perfektný štýl na rozjasnenie každej miestnosti v dome.

Fototapety – palmy
Kolor
Styl
Provensálsky
Škandinávsky
Abstrakt
Orientálne
Angličtina
Viktoriánsky
Súčasné
Minimalistický
Eklektický
Etnický
zobraziť všetky
Moderné
Koloniálny
Klasika
Palmy [výsledky: 110]
Fototapety – palmy

Fototapety s listom palmy – trópy na dosah ruky

Palmová vetva je symbolom víťazstva, triumfu, mieru a večného života pochádzajúceho zo starovekého sveta Stredného východu a Stredozemného mora. Palma bola v mezopotámskych náboženstvách posvätná a v starovekom Egypte predstavovala nesmrteľnosť. Vezmite si preto domov jej krásu a doprajte si luxus tropického raja s našimi tapetami s palmami. Naše krásne tapety s motívom palmových listov dodajú hĺbku každej miestnosti a predĺžia steny, čím vytvoria dojem otvoreného priestoru a pokoja. Urobte si pohodlie, relaxujte a budete sa cítiť, ako by ste sa opaľovali na niektorých z najúžasnejších a najpokojnejších plážach na svete, nad ktorými sa vlnia listy paliem.

Palmové motívy – ľahko aplikovateľné dekoratívne prvky

Tapety s palmovými listami sa dobre hodia nielen do spálne, ale aj do akéhokoľvek iného priestoru, v ktorom chcete vytvoriť relaxačnú atmosféru. Naše palmové tapety dodajú vášmu domovu vitalitu a vdýchnu vášmu interiéru jedinečný nádych. Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Naše botanické fototapety môžete použiť na originálnom a inovatívnym samolepiacim plátne, ktoré sme pomenovali technológiou MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše fototapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť.