Fototapety – abstrakcia, striekance, škvrny

Je niečo krajšie než úplne abstraktné ťahy štetcom? Ak si to myslíte, potom ste na správnom mieste. Práve pre vás sme vytvorili našu kolekciu tapiet s abstraktnými vzormi šmúh, striekajúcej farby a ťahov štetca. Každý deň môžete tento vzor znovu vidieť a hľadať v ňom stále iné tvary.

Fototapety – abstrakcia, striekance, škvrny
Kolor
Styl
Klasika
Priemyselný
Rustikálny
Eklektický
Súčasné
Minimalistický
Abstrakt
Škandinávsky
Moderné
Francúzsky
Abstrakcia [výsledky: 44]
Fototapety – abstrakcia, striekance, škvrny

Tapeta s abstraktným motívom – dizajnérska interiérová úprava

Tapeta s abstraktným motívom je niečím, čo buď milujete, alebo nenávidíte. Šmuhy štetcom na plátne, striekajúca farba alebo škvrny, ktoré zanechala špongia nám každý deň odhaľujú svoju novú tvár – každý deň môžeme v tejto forme vidieť niečo iné a nikdy sa s tým nebudeme nudiť. Preto sú tapety s umeleckou abstrakciou pre ľudí, ktorí milujú zmeny vo svojom okolí, ktorí nemajú radi nudu a milujú bláznivé kombinácie farieb. Práve pre tých sme vytvorili úžasnú kolekciu tapiet s abstrakciou. Tieto tapety sa hodia do akéhokoľvek interiéru, a to do spálne, kde rozbijú nudu a umožnia ponoriť sa do nekonečných snov pred spánkom, ako aj do obývačky, kde budú pútať zrak a pozornosť, a preto sa stanú jeho charakteristickou dekoráciou. Odvážni ich môžu zakomponovať v kúpeľni či kuchyni, takže túto miestnosť oživia a vdýchnu jej úžasný vzhľad. A konečne, určite nie jeden tínedžer si vychutná aj originálne zariadenie interiéru.

Prečo sú fototapety s abstrakciou čoraz viac obľúbenejšie?

Preto, ak máte pocit, že je to pre vás ideálny motív, neváhajte a vneste do svojho života rad úžasných farieb.

Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!