Fototapety – tulipány

Je to jedna z najľahšie rozpoznateľných a najobľúbenejších kvetín na svete. Nie sú príliš elegantné, príliš romantické, príliš veľké, príliš malé alebo príliš svetlé. Tulipán je vždy tak akurát. Tulipány sú ako obľúbené džínsy alebo čerstvo upečené sušienky od mamičky, pretože význam tulipánov vyjadruje skutočnú útulnosť a pohodlie vo všetkých správnych ohľadoch.

Fototapety – tulipány
Kolor
Styl
Klasika
Angličtina
Viktoriánsky
Škandinávsky
Orientálne
Abstrakt
Eklektický
Súčasné
Francúzsky
Etnický
zobraziť všetky
Koloniálny
Provensálsky
Barokový
Vidiecky
Tulipány [výsledky: 51]
Fototapety – tulipány

Tapeta s motívom tulipánov

Význam tulipánov je vo všeobecnosti dokonalá láska. Rovnako ako veľa kvetov majú aj rôzne farby tulipánov často svoj vlastný význam. Červené tulipány si najviac spájame s pravou láskou a fialová symbolizuje kráľovský majestát. Význam žltých tulipánov sa trochu vyvinul, niekedy predstavovali beznádejnú lásku, teraz sa spájajú najmä s radostnými myšlienkami a slnkom. Biele tulipány sa používajú na vytvorenie dôstojnosti alebo na znázornenie odpustenia. Rôznofarebné tulipány, kedysi najobľúbenejšie odrody kvôli výrazným farebným vzorom, predstavujú krásne oči. Množstvo ich tvarov a farieb umožnilo vytvoriť jedinečnú sériu tapiet s motívom tulipánov, ktoré sú v našej ponuke.

Ozdobte svoj interiér fototapetou s tulipánmi

Tapeta s tulipánmi sa naozaj hodí do každého interiéru. Ako jednej z prvých jarných kvetov sa skvele hodí na rozjasnenie tmavých miestností – svetlé tapety s vyobrazením jemných pastelových tulipánov miestnosť vizuálne zväčší a pridajú jej svetlo. Budú tiež dobre fungovať ako výzdoba detských izieb, sú jemné a nezahlcujú okolie. Folklórne motívy tulipánov zase zapadnú do rustikálnych bytov a bytov v anglickom štýle. Veľké a mierne abstraktné návrhy tulipánov sa naopak hodia do štýlu boho a priestorov obývaných ženami. Veľmi jemné, dvojfarebné tapety fungujú dobre v minimalistických a moderných bytoch.