Fototapety – paprade

Staroveká papraď má históriu bohatú na symboliku. Paprade boli považované za symbol úspechu nových milencov. Papraď tiež symbolizuje večnú mladosť. Pre Maorov z Nového Zélandu je papraď novým životom a novými začiatkami, zatiaľ čo pre Japoncov papraď symbolizuje rodinu a nádej pre budúce generácie. Podľa viktoriánskej kvetinovej reči symbolizovali paprade pokoru a úprimnosť.

Fototapety – paprade
Kolor
Styl
Moderné
Súčasné
Provensálsky
Eklektický
Angličtina
Barokový
Francúzsky
Vidiecky
Etnický
Abstrakt
zobraziť všetky
Koloniálny
Japonský
Orientálne
Klasika
Viktoriánsky
Škandinávsky
Paprade [výsledky: 108]
Fototapety – paprade

Tapeta s motívom paprade

Paprade sú veľmi zaujímavou rastlinou, ktorá sa odlišuje od ostatných a vyzerá skvele. Bývalí Slovania verili, že papraď kvitne raz ročne, počas svätojánskej noci, a ten, kto nájde jej kvetinu, získa šťastie a bohatstvo. Dnes, keď niekomu dáte papraď ako darček, máte dojem, že je v nej dôvera, prístrešie, bohatstvo a dokonca aj šťastie. Je to skvelá rastlina a stojí za to ju dať niekomu, na kom vám naozaj záleží. Preto stojí za to obklopovať sa papraďami, pretože nám prinesú šťastie a zaistia prosperitu. Ak ste však osoba, ktorá neverí vo svoje záhradnícke zručnosti, rozhodnite sa pre tapetu s motívom paprade, ktorá bude nielen krásnym doplnkom interiéru, ale tiež ovplyvní váš život.

Jedinečné vzory tapiet s papraďami

V našej ponuke nájdete jedinečné vzory s tapiet s papraďami. Medzi nimi sú aj tie s opakujúcim sa motívom, ktorý majú upokojujúci a utišujúci účinok. Perfektne sa hodí do detskej izby, najmä tie v tlmených pastelových farbách a s lesnými motívmi. Intenzívne – realistické obrazy paprade však dokonale zapadnú do štýlu boho a do typického ženského priestoru. Vďaka ním sa budete môcť každý deň obklopiť nádhernými rastlinami. A kontrastné bielo-čierne tapety s motívom papraďových listov skvele zapadnú do minimalistických a moderných bytov, do ktorých vdýchnu jemný pôvab a zmiernia strohý priestor. V našej ponuke si každý nájde niečo pre seba. Odporúčame si preto zaobstarať tapetu s papraďami, aby ste si priniesli šťastie už dnes.