Fototapety – vtáky

Vtáky sú dokonalým symbolom slobody a perspektívy. Pretože lietajú vysoko do neba. Sú ako poslovia svetla – často nám hovoria, že sú poslami bohov, ktorí zabezpečujú ľuďom most medzi každodenným a duchovným životom. Možno preto Antikovia vyvinuli ornitomániu, čiže umenie veštenia pozorovaním vtákov podľa druhu, farby a pohybu vtáka.

Fototapety – vtáky
Kolor
Styl
Abstrakt
Angličtina
Viktoriánsky
Orientálne
Barokový
Eklektický
Moderné
Rustikálny
Provensálsky
Súčasné
zobraziť všetky
Francúzsky
Škandinávsky
Japonský
Koloniálny
Minimalistický
Etnický
Klasika
Vidiecky
Vtáky [výsledky: 181]
Fototapety – vtáky

Tapeta s motívom vtákov

Vtáky sú okolo ľudí odjakživa. Pamätáte na toho vtáka, čo priniesol vetvu do Noemovej archy? Vtáky odrážajú silnú symboliku. Povzbudzujú nás, aby sme si stanovili vysoké ciele a dosiahli ich napriek výzvam, ktorým čelíme, keď sa naháňame za týmito snami. Môžu byť tiež motiváciou k ešte väčšiemu prehĺbeniu duchovnosti. Rovnako ako hinduistická viera, týkajúca sa psov ako poslov z podzemného sveta, sú vtáky uznávané ako veľvyslanci duchovného sveta. Stelesňujú mier, obrátenie, slobodu a silu. Niektoré vtáky môžu predstavovať dobré znamenie, niektoré, žiaľ, nie. Pri výbere vhodného motívu pre naše tapety sme preto skontrolovali, ktoré vtáky prinášajú šťastie.

Zbavte sa nudy – ozdobte si miestnosť fototapetou s vtákmi

Naše nálepky na stenu zobrazujú širokú škálu vtákov v rôznych štýloch, preto si v nich každý nájde niečo pre seba. V ponuke máme totiž tapety s fotorealistickým vyobrazením vtákov v životnej veľkosti, ktoré budú skvele fungovať ako dekorácia obývačky. Máme jemné tapety s vtákmi v pastelových farbách a s jemne nakreslenou čiarou, ktorá sa perfektne hodí do detských izieb, rovnako aj tapety s etnickými vzormi vtákov, ktoré perfektne zapadajú do interiéru vo vidieckom alebo v anglickom štýle. Naopak, jednoduché kontrastné tapety s perím dokonale doplnia minimalistické a moderné interiéry. Nechýbajú tiež intenzívne a farebné tapety s motívom vtákov v štýle boho, jemné a tlmenejšie tapety s vyobrazením vtákov v klasickom japonskom štýle, ktoré sa osvedčí v neutrálnych priestoroch a priestoroch pre ženy.