Fototapety – psy

Symbolika psa vo všeobecnosti pripomína, že láskavosť vás častokrát dovedie ďalej než kritika. Inými slovami, ľudia, ktorí sa stotožňujú so psami, sú často príjemnejší k ľuďom okolo nich. Okrem toho akceptujú skutočnosť, že ich cesty nemusia byť nutne podobné alebo vzájomne prepojené s inými ľuďmi.

Fototapety – psy
Psy [výsledky: 8]
Fototapety – psy

Určuje motív psa na fototapete vašu osobnosť?

Pes je prvé domestikované zviera a je symbolicky spájaný s lojalitou a bdelosťou, často teda pôsobí ako strážca a ochranca. Psy sú zobrazení ako sprievodcovia a spoločníci. Odtiaľ pramení pojem „najlepší priateľ človeka“. Často je spájaný s umením a chytrosťou, pretože môže byť vycvičený na vykonávanie rôznych prác. Hoci sú len zriedka negatívnymi symboly, niektorí majú nelichotivé vlastnosti. Príslovie „chorý ako pes“ sa zrodilo z presvedčenia, že sa psy vracajú k svojim zvratkom a znovu ich zjedia. V umení sú psy často zobrazovaní ako nemravné zvieratá, ktoré sa posmievajú svojim nepriateľom. Psy sú tiež spájané ako nekrofágy, žiarlivé bytosti, túžiaci po lichôtkach. Často sa pes prejavuje ako motív zúrivosti, vojny, chamtivosti a šialenstva.

Bohatá kolekcia tapiet so psami

Bez ohľadu na to, ako sú vnímaní umelcami, sú v každodennom živote spájanie s najlepším priateľom človeka, členom rodiny, ktorý je vždy na hliadke a dohliada na šťastie a bezpečnosť svojho človeka. Vytvorili sme preto celú sériu tapiet s motívom psov, ktoré umožnia zvečniť ich medzi ich obdivovateľmi. V našej ponuke nájdete širokú škálu tapiet s motívom psov. Medzi nimi sú zábavné – komiksové kresby psov, ktoré sa budú hodiť do detskej izby aj do izby „veľkého dieťaťa“ zamilovaného do tohto roztomilého zvieratka. A jednoduché a minimalistické vzory psov budú naopak dobre vyzerať v minimalistických interiéroch. Vďaka tomu si každý milovník bežiaceho šťastia nájde niečo vhodného pre seba.