Fototapety – imitácia betónu

Betón sa na prvý pohľad môže zdať chladný a nepríjemný, je však schopný vytvoriť úžasný efekt, ktorý doplní akýkoľvek interiér. Samotná pokládka betónu je však extrémne obtiažna. Rozhodli sme sa preto rekonštruovať najkrajšie možnosti použitia architektonického betónu na našich tapetách, aby ste si mohli vychutnať jeho krásu už behom niekoľkých okamihov.

Fototapety – imitácia betónu
Betón [výsledky: 14]
Fototapety – imitácia betónu

Fototapety v betónových, strohých odtieňoch.

V našej ponuke nájdete úžasné tapety s využitím vzoru architektonického betónového vzoru, ktorý vytvára úžasnú mramorovú mozaiku vyplnenú farbami sivej, modrej a zelenej. Takéto tapety sa dokonale hodia do moderných, podkrovných a minimalistických bytov. Naopak, osobitá tapeta s motívom špinavého betónu, postriekaná farbou, sa bude skvele hodiť do interiérov, kde žijú ľudia s umeleckou dušou, pretože budú odrážať ich nezvyčajnú povahu. Takáto tapeta bude krásne fungovať v obývačke, kancelárii či pracovni. Naopak, tapety so surovým betónom obohatené o architektonické prvky prevzaté priamo zo skicár architekta... budú fungovať priamo u neho.

Originálne tapety s motívom a farbou betónu

Fototapety s motívom betónu budú ideálnym doplnkom architektonické kancelárie, ktoré pritiahnu zrak zákazníkov a na dlhú dobu si ich zapamätajú. Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Tak neváhajte a objednajte si ešte dnes výnimočnú tapetu, ktorá zaujme všetkých vašich priateľov!