Fototapety – mriežka

Najobľúbenejší vzory mriežok odkazujú na škótske kocky, zvané tartan klanov. Väčšina z nich bola od 19. storočia presne priradená konkrétnej rodine, ale nemusíme sa držať prísnych pravidiel a môžeme si slobodne vybrať zo širokého výberu farieb a vzorov! Preto si už dnes zamilujte nevšedné tapety s mriežkami!

Fototapety – mriežka
Mriežka [výsledky: 16]
Fototapety – mriežka

Fototapety s mriežkovým vzorom – evergreen v interiérové výzdobe

V našej kolekcii nájdete širokú škálu vzorov mriežok v rôznych farbách, ktoré sa budú hodiť do akéhokoľvek priestoru. Ponúkame totiž tradičnú škótsku kocku, ktoré je ideálna ako dekorácia obývačky alebo kancelárie. Naopak, mriežky v jemných pastelových farbách, ktoré si spájame s kuchynskou utierkou, sa skvele osvedčí v bytoch zariadených vo vidieckom či anglickom štýle. Kontrastné čiernobiele mriežky so vzorom kohútej stopy alebo klasické mriežky sú veľmi vhodné do moderných alebo minimalistických bytov a poskytnú dokonalý doplnok obývačke. Budú tiež vyzerať dobre v pánskej kancelárii. Naším posledným návrhom sú farebné mriežky doplnené etnickými vzormi v žiarivých farbách, ktoré budú skvele fungovať v umeleckých štúdiách alebo v bytoch v štýle boho alebo v indickom štýle.

Vyberte si mriežku ako interiérovú výzdobu – klasiku a modernosť v jednom.

Neváhajte, pretože mriežka je univerzálny vzor, ktorý sa hodí do každého interiéru a zároveň nie je nudná, pretože široké možnosti rozloženia pruhov a farieb umožňujú vytvoriť úžasné tapety, ktoré uchvátia naozaj každého. Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Tak neváhajte a objednajte si ešte dnes výnimočnú tapetu, ktorá zaujme všetkých vašich priateľov!