Fototapety – žirafy

Žirafa znamená majestátnu krásu a kráľovskú auru. Tiež je nazývaná „jemným obrom Afriky“, symbolizuje milosť, mier, individualitu, ochranu a komunikáciu. Jemná žirafa s dlhým krkom dosahujúcim k nebesiam symbolizuje schopnosť pozerať sa do budúcnosti a získavať veci, ktoré by normálne boli mimo dosahu.

Fototapety – žirafy
Fototapety – žirafy

Prečo sú fototapety s motívom žirafy dobrý nápad?

Žirafy dorastajú až do výšky päť a pol metra. Jedinou citlivosťou žirafy je potreba spustiť hlavu, aby sa mohla napiť vody. Našťastie, toto stvorenie vydrží pri nedostatku vody dlhšie ako mesiac. V tomto ohľade sa posolstvo žirafy stáva múdrym využitím našich zdrojov a tiež udržiavaním nôh na zemi bez toho, aby sme stratili vyššiu perspektívu a pokyny. Kým žirafa vôbec nevyzerá hrozivo, jeden jej rýchly kop môže zabiť dravca. Týmto spôsobom chráni seba a svoje mláďatá. Táto zručnosť dáva žirafe ďalší význam bezpečnosti a sily v prípade potreby. Žirafa neútočí bezdôvodne, ale keď cíti nebezpečenstvo, útočí veľkou silou. Pri navrhovaní našich tapiet s motívom zvierat sme sa preto rozhodli osláviť toto neobyčajné zviera.

Vneste africkú atmosféru do interiéru

V našej kolekcii sú rôzne tapety s vyobrazením žirafy. Medzi nimi nájdete tapety inšpirované horúcou Afrikou krásnych a plných živých farieb, ktoré budú nádhernou ozdobou každej miestnosti obývačky, spálne a dokonca aj kúpeľne! Do detskej izby odporúčame jemnejšie tapety v tlmenejších farbách a s jemnejšou čiarou, ktorá okamžite privodí jemnú stránku povahy žirafy. Čiernobiele minimalistické tapety budú naopak dobre fungovať v moderných bytoch a v jednoduchom škandinávskom štýle.