Samolepky na schody

V akomkoľvek dome sa schody nachádzajú, majú vždy dôležitú funkciu. Niekedy sa však stanú nudnými a my nevieme, ako ich oživiť. Ich výmena za nové je nielen finančne náročná, ale je to aj záležitosť niekoľkodňovej rekonštrukcie a neporiadku. Namiesto toho môžete ich vzhľad behom chvíľky zmeniť pomocou nálepiek, ktoré úplne zmenia ich vzhľad a urobia zo schodov domácu dekoráciu!

Samolepky na schody
Samolepky na schody [výsledky: 27]
Samolepky na schody

Nálepky na podstupniciach – jednotné vzory

V našej ponuke nájdete úžasné nálepky na schodisko v jednotných abstraktných vzoroch, ktoré premenia vaše schody na úžasný dekoratívny prvok a pritiahnu pozornosť všetkých. Môžete si vybrať aj geometrické vzory a vytvoriť tak krásnu mozaiku. Alebo si vyberte opakujúci sa vzor, ktorý dokonale doplní interiér. Každé z týchto riešení sa dodáva v svetlých, rozjasňujúcich odtieňoch, ktoré sa dokonale hodia na tmavšie schodiská, aj v tmavších tónoch, ktoré dokonale doplnia svetlé interiéry a dodajú im kontrast. A to všetko bez zbytočného vybavenia a v priebehu niekoľkých minút!

Samolepky na schody – 3D vzory

Okrem samolepiek s jednotnými vzormi ponúkame aj krásne samolepky, ktoré spolu vytvárajú jedinečný vzor poskytujúci 3D efekt. Je to efektívne riešenie s dokonalým vzhľadom, ktoré vyzerá rovnako dobre na rovných, ako aj na točitých schodoch. Tieto samolepky máme v kvetinových a rastlinných vzoroch, ktoré sa budú dobre vynímať v nevýrazných interiéroch a dokonale doplnia domy v klasickom štýle. Na druhej strane, akvarelové vzory budú dobre vyzerať v moderných interiéroch a dodajú im nezvyčajný vzhľad. Nálepky so súvislými vzormi sú k dispozícii v svetlých, rozjasňujúcich farbách aj v tmavých farbách, ktoré navodzujú žiadanú atmosféru. Premeňte svoj domov za pár minút bez toho, aby ste museli meniť celé schodisko.