Samolepky na nábytok IKEA

IKEA je najväčšia nábytkárska spoločnosť na svete. Ich nábytok nájdete takmer v každom dome. Je jednoduchý, elegantný a hodí sa do každého interiéru. Ale čo keď sa vám už zdá nudný? Zmeňte jeho vzhľad! Vďaka našim samolepkám, ktoré sú dokonale prispôsobené rozmerom nábytku IKEA, to zvládnete za pár minút, bez zbytočných nečistôt a vybavenia!

Samolepky na nábytok IKEA
Samolepky na nábytok IKEA [výsledky: 66]
Samolepky na nábytok IKEA

Samolepky na komody IKEA

Komody IKEA sú funkčné a odolné a ľahko sa vmestia do každej domácnosti. Ak však nechcete, aby vaša komoda vyzerala inak, môžete si ju pomocou našich samolepiek prispôsobiť svojmu štýlu. Preto vám ponúkame samolepky na komody IKEA v kvetinových aj geometrických vzoroch, ako aj v svetlých aj tmavých farebných tónoch. Vďaka tomu si môžete vybrať presne podľa vašich preferencií. Môžete si vybrať medzi samolepkami s opakujúcimi sa vzormi a samolepkami, ktoré sa kombinujú do jedného konkrétneho vzoru. Takto si môžete vytvoriť jedinečný interiér, ktorý vyjadruje všetky vaše záľuby. Tieto samolepky nevyžadujú ďalšie lepidlo ani prílišnú manuálnu zručnosť, takže zmena vášho príbytku prebehne za pár minút. Vďaka systému MagicStick môžete samolepky kedykoľvek odlepiť a nalepiť na iné miesto!

Samolepky na detský nábytok IKEA

Ponúkame aj jedinečné nálepky na detský nábytok IKEA, ktoré premenia každú detskú izbu a urobia z nej rozprávkové miesto. Tieto nálepky majú jedinečné, jemné vzory a pastelové farby. Vďaka tomu bude interiér detskej izby útulnejší a každému dieťaťu sa bude páčiť. Roztomilé rozprávkové postavičky budú vhodné pre chlapcov a aj dievčatá a vzory rastlín za pár minút vám umožnia vytvoriť jedinečný vzhľad džungle, ktorá zaujme každé dieťatko! Tak neváhajte, objednajte si úžasné nálepky na nábytok IKEA ešte dnes a zmeňte svoj interiér!