Samolepky na stenu do obývačky

Obývacia izba je miesto, ktoré je určené nielen pre členov domácnosti, ale aj pre hostí. V obývacích izbách máme zvyčajne jedálenský stôl, malý konferenčný stolík a televízor. Ak je kuchyňa srdcom domu, tak obývacia izba je určite jeho hlavou. Ako pohodlne a moderne zariadiť aj malú obývaciu izbu?

Samolepky na stenu do obývačky
Obývačka [výsledky: 24]
Samolepky na stenu do obývačky

Módne a malé obývacie izby sú vizitkou domácnosti.

Hovorí sa, že obývacia izba je vizitkou domu alebo bytu. Pri zariaďovaní obývacej izby sa zamerajme predovšetkým na pohodlie a funkčnosť. Aj malú obývaciu izbu možno zariadiť tak, aby v nej bolo miesto na jedálenský stôl, oddychovú zónu a priestor na prácu z domu. V súčasnosti sú obývacie izby zvyčajne spojené s otvorenou kuchyňou, a preto na úkor kuchyne, oveľa menšie. Zatiaľ čo v rodinných domoch takéto riešenie funguje skvele, v bytoch už fungovať nemusí. Chcete ušetriť miesto v obývačke? Zariaďte samostatnú kuchyňu.

Aké samolepky si vybrať do obývacej izby?

Obývacia izba je miestom pre prácu a zábavu, preto je dobré mať v nej rastliny, ktoré oživia interiér. V súčasnosti sú v móde malé závesné kvetináče z kovu a dreva alebo bambusu. Tento malý doplnok urobí z vašej obývacej izby jedinečné miesto. V obývacej izbe môžete použiť aj nástenné maľby s motívom kvetín alebo veľkomesta, ale ako originálne doplnky sa osvedčili aj nástenné samolepky. Samolepky na stenu sú vyrobené zo samolepiaceho materiálu, ktorý je odolný voči znečisteniu a roztrhnutiu. Hoci sa veľkosť nálepiek môže značne líšiť, stačí 15 minút na to, aby ste svojmu interiéru dodali módnu a lacnú dekoráciu. Neobmedzený výber motívov znamená, že nemáte žiadne obmedzenia štýlu samolepiek. Fanúšikovia škandinávskeho štýlu si v kolekcii samolepky s motívom hôr prídu na svoje a krásne púčiky kvetov budú skvelým doplnkom do obývacích izieb v štýle shabby chic. Samolepky na stenu sú dobrou voľbou pre prepracovaných! Hrajte sa so štýlmi, experimentujte s farbami a vytvorte si dokonalé miesto na prácu a relaxáciu.

Prohlédněte si také: samolepky monsteraveľké samolepkysamolepky retro.