Minimalistické fototapety

Minimalizmus je dizajnový prístup, ktorý sa vyznačuje strohosťou a lakonickosťou vo výzdobe. To sa dosahuje predovšetkým použitím funkčného nábytku a interiérových predmetov, geometrických tvarov a kombinácií zvyčajne nie viac ako dvoch základných farieb. Minimalistické interiéry sú zvyčajne kompaktné, čierne alebo sivé a majú prísny geometrický tvar.

Minimalistické fototapety
Kolor
Styl
Japonský
Etnický
Eklektický
Klasika
Priemyselný
Škandinávsky
Súčasné
Moderné
Francúzsky
Minimalistický
zobraziť všetky
Abstrakt
Angličtina
Minimalistické [výsledky: 36]
Minimalistické fototapety

Krásne fototapety v minimalistickom štýle

Interiér izby v štýle minimalizmu je ideálny pre tých, ktorí sú unavení okázalosťou a túžia po elegantnej jednoduchosti. Ak to chcete urobiť, mali by ste sa vzdať extravagantnej výzdoby a nefunkčného nábytku. V minimalistických izbách prevláda priestrannosť a veľa svetla. Minimalistický štýl pri navrhovaní bytov sa zameriava na priestor a zároveň zostáva útulný a atraktívny. Zvážte, aký nábytok nemusí zaberať miesto v byte a pritom sa nevzdali pohodlia. Zvoľte niekoľko prvkov jednoduchého, čistého tvaru. Na stole a povrchoch nechávajte len funkčné predmety. Ak správne vyberiete všetky detaily výzdoby, výsledkom bude miestnosť s množstvom priestoru, svetla a vzduchu. To však nie je všetko. K vytvoreniu celkového dojmu potrebujete ideálnu stenu.

Minimalizmus – prvok modernej výzdoby

Výberom našich minimalistických tapiet máte riešenie pripravené ihneď! Tapety napodobňujúce štruktúru betónu alebo mramoru, jednoduché geometrické tvary v kontrastných farbách – to je všetko, čo potrebujete. Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Tak neváhajte a objednajte si ešte dnes výnimočnú tapetu, ktorá zaujme všetkých vašich priateľov!