Fototapety – lístie

Prineste kus prírody do svojho domova s naším výberom tapiet so vzormi lístia. Od klasických kvetov až po výstrednú lesnú potlač. Tento motív čerpá inšpiráciu z prírody a spolupracuje s existujúcim nábytkom a dekoratívnymi prvkami, aby vytvoril sviežu atmosféru v každej miestnosti. Úžasné motívy inšpirované prírodou.

Fototapety – lístie
Kolor
Styl
Vidiecky
Minimalistický
Klasika
Barokový
Francúzsky
Abstrakt
Eklektický
Angličtina
Škandinávsky
Súčasné
zobraziť všetky
Viktoriánsky
Provensálsky
Rustikálny
Moderné
Japonský
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Lístie [výsledky: 791]
Fototapety – lístie

Fototapety s veľkými listami – buďte bližšie k prírode a trópom

Ak hľadáte tradičný vzhľad, ste na správnom mieste. Tapeta s palmou alebo bambusovými listami sú vynikajúcim vzorom pre každý interiér. Klasické neutrálne odtiene alebo pokojné odtiene modrých, sivých a zelených tapiet im vdýchnu kráľovský vzhľad a pôsobia ako dekoratívna stena vo vašom životnom priestore alebo jedálni. Nájdite moderný štýl na tapetách s palmovými a banánovými listami. Veľké opakujúce sa vzory v odtieňoch zelenej – to je módny vzhľad, ktorý osvieži izbu dospievajúceho chlapca, a tapety s motívom lístia a vtákov v okúzľujúcich pastelových farbách sú ideálnou voľbou do detskej izby. A fotorealistická tapeta so stromom je takisto skvelou voľbou do každej miestnosti – s tieňovaním pre realistický efekt, ktorý vytvára úžasný dojem.

Veľmi dekoratívne listy dodajú interiéru zeleň a pokoj

Motív lístia na tapete nikdy neomrzí, skôr naopak, oživí váš priestor. Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Naše botanické fototapety môžete použiť na originálnom a inovatívnym samolepiacim plátne, ktoré sme pomenovali technológiou MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše fototapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť.