exotické fototapety

Snívate o interiéri, v ktorom budete cítiť prázdninovú atmosféru po celý rok? Stavte na usporiadanie v exotickom štýle! Čím sa vyznačujú také miestnosti? Dominantnými sú odtiene zelenej, najmä tie chladné, ktoré sú priamym odkazom na tropickú džungľu a vegetáciu, ktorá tam rastie. Aké motívy možno nájsť v exotických interiéroch?

exotické fototapety [wyników: 314]
exotické fototapety

Aké motívy možno nájsť v exotických interiéroch?

Tu vládnu listy, obzvlášť monstery, palmy alebo banánovníky. Sú sprevádzané farebnými vtákmi, ako sú napríklad plameniaky, papagáje, tukany a kolibríky. Pokiaľ ide o dominantné materiály, v exotických aranžmánoch sa môžete stretnúť okrem iného s exotickým drevom v tmavých farbách. Nechýbajú tu tiež bambusové alebo jutové akcenty. Pokiaľ chcete okamžite vdýchnuť interiéru tropický charakter, rozhodnite sa pre jednu z našich nástenných tapiet. Je to dobré riešenie pre zariadenia udržiavané v modernom, minimalistickom, Boho, vintage, abstraktnom, etnickom, orientálnom alebo eklektickom štýle.

V ktorých miestnostiach sa osvedčia exotické fototapety?

Môžete si vybrať z niekoľkých desiatok rôznych tapiet, ktoré zaujmú svojim originálnym dizajnom. Veľmi zaujímavo vyzerajú napríklad tie veľké s lístím exotických rastlín vo veľkosti XXL. Môžu byť v prírodných farbách alebo v odtieňoch bielej a čiernej. Ak ste milovníkom veselých interiérov, stavte na nástennú tapetu s ananásom, kokosom alebo plameniakmi. Všetci fanúšikovia pestrofarebných a pútavých dekorácií si iste obľúbia dekorácie s tropickými vtákmi a kvetinami. Do ktorých miestností sa budú exotické tapety najlepšie hodiť? Sú napríklad veľmi vhodné na umiestnenie v dennej miestnosti. A aby nezahltili interiér, umiestnite ich na stenu, ktorú vyberiete, napríklad na tú, kde sa nachádza televízor alebo pohovka, alebo na miesto, kde sa nachádza kútik na čítanie. Exotické tapeta to je tiež vynikajúce riešenie do spálne. Dominantná zeleň tu podporí relaxáciu a upokojenie.