Fototapety – králiky

Symbolické významy králikov je možné ľahko prehliadnuť, pretože sa zdá, že je to také malé a plaché stvorenie. To nie je dobrý nápad. Králiky ponúkajú veľké lekcie o tom, ako si byť viac vedomí nášho prostredia a vlastnej ochrany, najmä ak cítime hrozbu. Králiky sú tiež symbolom plodnosti, rodiny a nového života.

Fototapety – králiky
Králiky [výsledky: 14]
Fototapety – králiky

Fototapety s králikmi

Symbolické významy králikov sú predovšetkým o hojnosti, pohodlí a citlivosti. Tradične sa králiky spájajú s plodnosťou, náklonnosťou, túžbou a plodením. Význam králikov je tiež úzko spojený s ročnými obdobiami, konkrétne s jarou. Počuli ste niekedy pojem „bláznivejší než aprílový zajac“? Má to súvislosť so zúrivými králikmi v tomto ročnom období. Králiky cítia volanie jari rovnako silno ako všetko ostatné – možno aj viac. Ďalším významom králika je rýchlosť. Rýchlo pristupuje k vykonaniu vecí, ktoré miluje, a rýchlo rozpozná príležitosti, ktoré ho priblížia k splneniu jeho cieľov. Ale to neznamená, že sa cíti pohodlne, keď cíti na sebe žiaru reflektorov. Ak sa to stane, rovnako rýchlo uteká. Králik tiež znázorňuje plachosť a skromnosť a že na tomto svete sú stále veci, ktoré kvôli tomu váhate urobiť.

Ozdobte detskú izbu fototapetami s králikmi

A práve z tohto dôvodu sme sa snažili na našich tapetách vytvoriť veľmi rozmanité vyobrazenia králikov – aby každá ich tvár našla svoje zobrazenie.

Tapeta s motívom králikov

Naše tapety s motívom králikov zobrazujú nielen malé a našuchorené a roztomilé zajačiky, ale budú vhodné aj do detskej izby, kde budú stelesnením nevinnosti. Nájdete tu aj ostražitých králikov obklopených motívmi lesa a lúky, ktoré sa budú cítiť dobre na pokojnom mieste ďaleko od zhonu – v pracovni, knižnici či v spálni. V ponuke sú tiež domáce králiky, ktoré sa radi pohodlne usadia v domove plnom tepla, provensálskeho, vidieckeho alebo anglického štýlu.