Fototapety – ibištek

Ibištek je rastlina pôvodom z Číny a je často mylne nazývaná čínska ruža, a to kvôli kráse a stavbe kvetov. Kvety ibišteka, aj keď krásne, nevydržia dlho. Samotný ibištek kvitne niekoľko mesiacov, ale každý deň stráca svoje krásne kvety. Vedeli ste však, že sa ibišteku hovorí nešťastná kvetina?

Fototapety – ibištek
Kolor
Styl
Eklektický
Moderné
Francúzsky
Provensálsky
Abstrakt
Viktoriánsky
Súčasné
Angličtina
Klasika
Koloniálny
zobraziť všetky
Etnický
Orientálne
Japonský
Vidiecky
Barokový
Ibištek [výsledky: 60]
Fototapety – ibištek

Vdýchnite svojmu interiéru romantickú náladu

Jeho kvety vraj prinášajú smolu , ako vraví legenda o krásnom ibišteku rastúcom v jednej z nemocníc. Bol taký krásny, že si každý chcel vziať jeho kúsok so sebou. Preto bol zakrátko veľmi otrhaný. Potom vedľa neho jeden z členov ochranky zavesil tabuľku, že táto rastlina prináša smolu. Kvetina ožila, ale fáma sa stále šírila. Dnes si však túto fámu takmer nikto nepamätá. Preto je ibištek považovaný za kvetinu pravej lásky a úprimnosti. Ak chcete niekomu ukázať, že ho úprimne a hlboko milujete, mali by ste mu darovať ibištek. Preto stojí za to vybrať tapety s týmto motívom do spálne, kde budú každý deň posilňovať lásku milencov a zároveň strážiť ich vzájomnú vernosť a úprimnosť.

Rozjasnite interiér tapetou s ibištekom

V našej ponuke nájdete nielen tapety s motívom ibišteka v realistickej verzii, kde vytvárajú nádherné kytice kvetín, ktoré vypadajú ako živé exemplár, ale aj tapety veľmi symbolické, kde sú kvety ako náčrt na čistom liste papiera. Prvá verzia bude skvele fungovať v miestnostiach plných slnka, svetlých a útulných, a doplní celok. Druhá je naopak určená do minimalistických a moderných bytov, do ktorých jemne zavedie nádych extravagancie. A pre tých, ktorí snívajú o vlastnom dome so záhradou, odporúčame tapety s kvetinovým motívom v spodnej časti, ktoré vytvárajú dojem kvitnúcej záhrady.