Fototapety v japonskom štýle

Japonsko – krajina čerešňových kvetov je úžasné miesto, kde sú legendy a minulosť neoddeliteľne späté s realitou a súčasnosťou a umenie zaujíma vysokú pozíciu v živote každého človeka. Preto sme vytvorili úžasné tapety inšpirované japonskou kultúrou a umením. Práve s nimi sa interiér vášho bytu premení v jedinečné miesto.

Fototapety v japonskom štýle
Kolor
Styl
Japonský
Francúzsky
Škandinávsky
Orientálne
Vidiecky
Rustikálny
Provensálsky
Abstrakt
Súčasné
Japonské [výsledky: 21]
Fototapety v japonskom štýle

Japonské tapety – obrovské množstvo vzorov a farieb

V našej ponuke sú tapety inšpirované japonskými obrazmi, ktoré uchvátia neuveriteľným množstvom detailov, jemnou linkou a tlmenými farbami. Zobrazujú nádherné krajinomaľby plné charakteristických tvarov budov. Sú veľmi vhodné na verejné miesta, ako sú kancelárie či kaviarne, kde vytvárajú úžasnú atmosféru. Do súkromných bytov sa hodia tapety inšpirované flórou a faunou Japonska. Charakteristické kríky a listy bambusu, stromov a čerešňových kvetov, žeriavy a kapor koi sú prvky, ktoré nám napadnú ako prvé, keď pomyslíme na Japonsko. Pri vytváraní našich tapiet sme sa preto inšpirovali a vytvorili jedinečné tapety, ktoré nielen tematikou, ale aj štýlom, dokonale zapadnú do atmosféry japonského umenia. S tapetami inšpirovanými Japonskom vytvoríte vo svojom interiéri jedinečnú atmosféru, ktorá sa hodí do každého štýlu.

 

Tapety inšpirované Japonskom – vezmite si ich so sebou

Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Preto neváhajte a objednajte si už dnes kúsok Japonska do svojho domu.