Obrazy na plátne – kone

Široká symbolika koní, to je dôvod, prečo veľmi radi zdobíme ich vyobrazeniami naše interiéry. Obrazy s koňmi navodzujú na myseľ silu, energiu, slobodu, smelosť, rovnako ako zmyselnosť alebo plodnosť. Malá dekorácia s decentnými farbami môže často vniesť do priestoru novú energiu, ktorá sa tiež pretransformuje na jeho obyvateľov.

Obrazy na plátne – kone
Kone [výsledky: 22]
Obrazy na plátne – kone

Obrazy – kone v cvale

Tieto zvieratá vyobrazené v behu vyzerajú veľkolepo. Vietor rozfúkava hrivu, pohybuje trávou a vyvoláva dojem, že kone sa takmer unášajú nad zemou a sotva sa jej dotýkajú kopytami. Takýto motív iste stimuluje predstavivosť, ale tiež umožní vychutnať si spojenie s prírodou. Obraz s koňom je návrhom nielen pre nadšencov jazdectva. Osloví všetkých, ktorí majú radi jemné dekorácie v dome, ale naplnené energiou a dynamikou.Obrazy na płótnie z końmi - ciekawa propozycja aranżacji Twojej ściany

 

Obrazy koní však môžu byť aj statické. Keď nie sú v cvale, ich postoj ukazuje, aké sú silné a dôstojné. Môžete získať dojem, že ide o zvieratá, ktoré sa dokonale spájajú s prostredím a tvoria s ním celok. Sú vo svojom živle, a preto sa tak krásne prezentujú v tráve, medzi stromami alebo inou prírodou. Obraz koňa môže visieť v priestore každého typu. Hodí sa do obývacej izby, ale aj do spálne. Je to tiež univerzálny motív pre výzdobu kancelárie alebo pracovne.

Pozrite si tiež obrazy na skle s koňmi.