Obrazy na plátne – vtáky

Vtáky majú veľmi širokú symboliku. Obrazy s vtákmi oslovia slobodomyseľné duše, ľudí s umeleckou dušou a vášňou pre cestovanie a nespútanú slobodu. Vtáky majú v sebe nepochybne niečo romantické, čo zároveň prinesie ľahkosť a jemný výraz do vášho interiéru.

Obrazy na plátne – vtáky
Vtáky [výsledky: 299]
Obrazy na plátne – vtáky

Obrazy – vtáky v interiéri

Sú to zvieratá, ktoré svojou nepolapiteľnosťou vždy fascinovali človeka a primäli ho, aby ich jeho oči nasledovali a snažili sa ich aspoň na chvíľu zachytiť v lete. Obrazy vtákov sú rovnako rozmanité ako ony samy. Môžu to byť jednotlivé vtáky sediace na vetve. Pokojné, tiché, prirodzene zapadajúce do okolitej krajiny. Alebo napríklad také, ktoré práve vzlietajú, sú dynamické, plné života a energie. Rozhodnite sa, ktorý obraz sa bude lepšie hodiť do charakteru vášho interiéru, ale tiež bude lepšie odrážať charakter jeho obyvateľov.

 

Ponúkame obrazy s vtákmi vo verzii potlače na plátne canvas. Ide o realizáciu v minimalistickom duchu, ktorá vďaka svojmu spracovaniu dokonale zapadá do moderných a klasických interiérov a dáva možnosť prispôsobenia individuálnemu usporiadaniu. Vyzerajú dobre v obývacej izbe, spálni, kuchyni a všade tam, kde chcete vyzdobiť stenu štýlovým doplnkom.

Prezrite si tiež obrazy na skle s vtákmi.