Obrazy na plátne – kvety

Kvety v interiéri? Sme rozhodne pre! Ak sa zaujímate o obrazy do obývacej izby, kvety sú zásahom do čierneho. Máme rôzne vzory, ktoré zahŕňajú decentné obrazy maľované jemnými ťahmi štetca a kontrastné, výrazné kombinácie farieb, ktoré uchvátia oko a dominujú interiéru.

Obrazy na plátne – kvety
Kvety [výsledky: 493]
Obrazy na plátne – kvety

Obrazy – kvety a rastlinné kompozície

Všimnite si, v koľkých rôznych konfiguráciách môžeme vidieť kvety. Maliari často tvorili zátišie, kde hlavným bodom kompozície boli kvety vo váze alebo voľne pohodené na stole. Ich význam bol často symbolický a spojený s inými prvkami na obraze alebo s ľudskou postavou. Ak si kupujete obraz na plátne – kvety budú krásne ladiť s okolím v jednotných farbách. Týmto spôsobom sa stanú dominantným prvkom interiérového dizajnu. Obrazy s kvetmi na tlač sú vyrobené vo vysokej kvalite. Celkom určite vás uchvátia reprodukcie detailov a intenzita farieb, a to presne ako na pôvodnom vzore.

 

Obrazy canvas s kvetmi vytvárajú v porovnaní s klasickými zarámovanými obrazmi o niečo minimalistickejší a modernejšie dojem. Sami rozhodnete, ktorá možnosť je bližšia prevládajúcej estetike vo vašom dome. V prípade potreby vám radi pomôžeme s výberom obrazu a jeho rozmermi. Zaujímavou možnosťou je skombinovať niekoľko grafik alebo reprodukcií do kompozície, aby spoločne ladili a svojím spôsobom vytvárali domácu minigalériu. Aby sme sa vyhli nadmerným dojmom, musíme starostlivo zvoliť každý obraz a staviť na konzistentné farebné prevedenie a tematiku.

 Prezrite si tiež obrazy na skle s kvetmi.