Obrazy na plátne – hory

Krajiny s výhľadom na hory pôsobia neuveriteľne relaxačným dojmom. Priestor, príroda a majestátnosť hôr – vďaka tomu všetkému sa na ne pozeráme s radosťou a sme nimi radi obklopení. Motívy hôr sú prítomné na mnohých našich obrazoch. Snažili sme sa sprístupniť rôzne štýly, farebné prevedenia a témy, ktoré zachytávajú.

Obrazy na plátne – hory
Hory [výsledky: 78]
Obrazy na plátne – hory

Obrazy na stenu – hory

Ak hľadáte nástennú dekoráciu, ktorá vizuálne zväčší miestnosť a vytvorí dojem priestoru, horská krajina je pre vás vhodným návrhom. Na výber máte veľa možností. Pokiaľ máte radi japonskú minimalistickú grafiku, kúpte si horskej krajiny práve v tomto štýle. Dokonale ladí s moderným dizajnom interiéru. Máme tiež impresionistické reprodukcie, kde sú hory na stene plné farieb, odtieňov a svetelných odrazov. Samozrejme, nechýbajú tu tiež naše domáce výhľady. Ak hľadáte niečo menej zrejmé než fotografie, stavte na obraz potlačený na plátne. Tatry v takomto prevedení vás stále uchvacujú a zároveň vám umožnia zažiť kvalitné umenie.

Horská krajina pre deti

Ak ste milovníkom hôr, určite chcete nakaziť svoje dieťa rovnakou vášňou. Hory v detskej izbe? Sme rozhodne pre! Stavte na farby, ktoré budú vzájomne ladiť s inými farbami v interiéri a presvedčte sa, aký to vytvára úžasný efekt. Príroda podnieti predstavivosť malého dieťaťa a rovnako v ňom prebudí vášeň pre dobývanie horských vrcholov! Rozhodnite sa, ktorý obraz v usporiadaní, ktoré sme pre vás pripravili, vám bude najviac vyhovovať. Plátno natiahnuté na ráme sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou a reprodukciou detailov. Prach a nečistoty sa z neho ľahko otrú. Preto je to nielen estetická, ale tiež praktická voľba ako pre izbu batoľaťa, tak pre obývaciu izbu či spálňu.

Prezrite si tiež sklenené obrazy s motívom hôr.