Obrazy na plátne – stromy

Symbolika stromov je veľmi bohatá. Môže symbolizovať život, spojenie neba a zeme, variabilitu ročných období alebo večnú obnovu. Je ale oveľa bohatšia. Obrazy so stromami z našej kolekcie zobrazujú tieto rastliny v rôznych fázach. Ide o jesenné výhľady, zimné krajinky a úplne osamelé stromy.

Obrazy na plátne – stromy
Stromy [výsledky: 361]
Obrazy na plátne – stromy

Stromy a lesy v dekore domova

Nájdete tu široký výber rôznych obrazov, na ktorých sú jednotlivé stromy aj celé lesy. Ak vás fascinuje variabilita ročných období, určite sa vám budú páčiť jesenné krajiny so stromami vyzdobenými listami v rôznych farebných odtieňoch. Možno ste fanúšikom zimy a hľadáte dekoráciu na stenu, ktorá vám pripomenie príjemné chvíle strávené na svahoch, horskej cestičke alebo na zamrznutom povrchu jazera? Zasnežené stromy sú rozhodne návrhom priamo pre vás. Preto sme také obrazy tiež zahrnuli do našej kolekcie.

 

Stromy sú nejednoznačné a sú neoddeliteľnou súčasťou krajinomalieb a krajín. Nájdete ich na dielach najslávnejších majstrov maliarstva a grafikov. Ak si chcete vybrať niečo minimalistického, stavte na jednofarebnú kresbu alebo monochromatický obraz stromu. Čiernobiela grafika funguje ako dekorácia množstva bytov. Môžete ju ľahko zladiť s interiérom, v ktorom už bolo použitých veľa farieb. Obrazy na plátne canvas sa vyznačujú bohatstvom detailov a dokonalou reprodukciou farieb, takže je už len na vás, aby ste si vybrali grafický motív, ktorý vás viac osloví a hodí sa do vášho interiéru.