Obrazy na plátne – jazerá

Obrazy s motívom jazera sú univerzálnou nástennou dekoráciou súvisiacou s prírodou. Do našej kolekcie sme vybrali abstraktné krajiny a tie, ktoré sú veľmi realistické. Vďaka tomu máte možnosť sa rozhodnúť pre ten, ktorý najlepšie vyhovuje vám a vášmu interiéru.

Obrazy na plátne – jazerá
Jazerá [výsledky: 62]
Obrazy na plátne – jazerá

Moderný obraz – výhľad na jazero

Ponúkame potlače na plátne canvas, ktoré dokonale odrážajú to, čo je zobrazené na originálnom diele maliara alebo na kresbe. Tu je veľa možností, z ktorých si môžete vybrať. Loď na jazere, rastliny obklopujúce breh, zvieratá žijúce pod vodou – to je len niekoľko z mnohých návrhov, ktoré sme pre vás pripravili. V maliarstve nechýbajú diela, ktoré zachytávajú tému krajín s jazerom v hlavnej úlohe. Sú tu náladové výhľady so zapadajúcim slnkom a hladina vody zaliata mesačným svetlom. Pripravili sme tiež minimalistické a abstraktné vzory, ktoré voľne interpretujú tému krajín. Obrazy s jazerom sú dobrou voľbou pre každú miestnosť v dome.

 

Prvou asociáciou je, samozrejme, kúpeľňa alebo kúpacia miestnosť. Tu je motív vody najprirodzenejší a dokonale zapadne do usporiadania, ak si vhodne zvolíte farby. Obrazy jazera fungujú dobre aj v každodenných miestnostiach, a dokonca aj v spálni.