SAMOLEPKY – TRENDY

Interiérové samolepky trendy 2021 – sú to najmä zemité farby: piesková, béžová, sýta oranžová, karamelová, olivová a khaki. Tieto farby budú vedľa bielej v tohtoročných usporiadaniach prevládať. Návrat do prírody, ktorý sa v minulej sezóne výrazne prejavil v dizajne interiéru, sa zmenil na cestu do vnútrozemia.

SAMOLEPKY – TRENDY
SAMOLEPKY – TRENDY [výsledky: 8]
SAMOLEPKY – TRENDY

V roku 2021 sa zameriavame na samolepky na stenu s motívmi tropických lesov a kvetov, horských motívov a všetkého súvisiaceho s prírodou. Tento prírodný trend má šancu v našich interiéroch ostať dlhšie, ale v menej konzumnom a uvedomelom životnom štýle.

Farbami roku 2021 budú podľa inštitútu Pantone pokojná sivá a slnečná žltá. Obidve farby spolu vytvárajú krásnu pastelovú kombináciu, ktorá bude krásne kontrastovať s bielou a zároveň vnesie farbu do interiéru v loftovom štýle. Slnečná žltá opticky rozjasňuje a otepľuje interiér a pastelová sivá interiéru dodáva ľahkosť. Pastelové farby z módy nevyjdú rýchlo, preto sa oplatí popremýšľať o ružových a modrých doplnkoch do detskej izby. V našom sortimente samolepiek nájdete aj nálepky pre rady IKEA KALLAX, IKEA MALM, IKEA DUKTIG a IKEA KURA BED, vďaka ktorej bude váš nábytok schopný prejsť zmenou, bez nutnosti jeho výmeny.