Fototapety – trendy 2022

Dekoratívne trendy roku 2021 sa budú orientovať skôr na teplejšie farby. Farbou roka podľa Pantone bola upokojujúca sivá a optimistická slnečná žltá, ktorá celkom iste prebudí predstavivosť a stane sa výrazným dekoratívnym prvkom. Tento rok bude sivá a žltá farba vítaná nielen na stenách, ale aj na doplnkoch a príslušenstve pre interiérový dizajn.

Fototapety – trendy 2022
Kolor
Styl
Rustikálny
Provensálsky
Vidiecky
Škandinávsky
Klasika
Priemyselný
Francúzsky
Angličtina
Minimalistický
Koloniálny
zobraziť všetky
Moderné
Abstrakt
Súčasné
Barokový
Eklektický
Fototapety – trendy 2022 [výsledky: 41]
Fototapety – trendy 2022

Farby zeme

Rok 2021 je rozhodne farbami zeme, a to od slnkom spálenej púšte až po teplú škoricu a pieskovú béžovú. Zelené farby – kaki a olivová. Béžový celkový vzhľad bude tiež jedným z hitov sezóny, a to nielen ako doplnok láme škandinávsku bielu.

Podkrovie a Boho – čas na prútie a kov

Minuloročnému zariadeniu interiérov plnému rastlín, kvetov a prúteného nábytku sa bude aj naďalej dobre dariť. Mestská džungľa vyrástla v interiéroch a nadobro sa v nich usadila. Tropické, kvetinové a lesné motívy budú aj naďalej veľmi obľúbené. Čím viac zelene v interiéri, tým lepšie! Okrem farieb krajiny stojí za to pridať do miestnosti aj nejaké slnko – farby roka 2021 podľa Pantone Institute sú: slnečná žltá a upokojujúca sivá. Dajte tiež na pastelové farby a doplnky v metalickej farbe. V móde budú tiež neobyčajné kombinácie, ako je napríklad prútie – sklo – kov. V roku 2021 sa obklopte živými rastlinami, ale aj sušenými obilným klasmi alebo kyticou poľných kvetov

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Potom sa pozrite na náš príspevok na blogu o interiérových trendoch v roku 2021!