Najpredávanejší

Naše samolepiace tapety vzbudzujú značný záujem. Preto sme sa rozhodli vám uľahčiť vyhľadávanie a zozbierať všetky najlepšie predávané výrobky na jednom mieste. Aké sú najobľúbenejšie motívy?

Najpredávanejší
Kolor
Styl
Škandinávsky
Provensálsky
Eklektický
Klasika
Koloniálny
Minimalistický
Japonský
Abstrakt
Viktoriánsky
Moderné
zobraziť všetky
Barokový
Angličtina
Súčasné
Francúzsky
Rustikálny
Vidiecky
Priemyselný
Najpredávanejší [výsledky: 96]
Najpredávanejší

Kvetinové kompozície - krásne, prchavé, jemné

Najviac vás očarili kvety. Niet divu, že sú najkrajšími darmi Matky prírody. Medzi najchytľavejšie vzory patria pastelové, ružové kompozície, ktoré si najradšej vyberáte do detských izieb. Sú to kvety, ktoré dodajú interiéru prirodzené čaro. Obrovské kvetinové nástenné maľby zdobia vaše spálne a obývacie izby. Ruže sú krásnou dekoráciou do dievčenskej izby.

Hviezdne konštelácie - dobrá voľba pre budúceho vedca

Deti sú zvedavé na svet, takže stojí za to ich stále zaujímať. S našimi samolepiacimi tapetami vaše dieťa objaví vesmírne planéty a hviezdy, naučí sa spoznávať lesné zvieratá alebo sa bude chcieť zúčastniť skutočného horského dobrodružstva. Súhvezdia sú jedným z často volených motívov do chlapčenskej izby. Vesmírne témy sú skvelým nápadom, ako zaujať vaše dieťa prírodou a vedou.

Nájdite svoj dokonalý vzor

Veľmi populárne sú aj botanické motívy ako šíriaca sa monstera alebo banánové listy. Vintage a retro vzory sú veľmi populárne. Tiež sa často pýtate na škandinávske, minimalistické tapety do kuchyne alebo kúpeľne. Neobmedzený výber vzorov a farieb znamená, že v našej ponuke si každý nájde to svoje.